Jeśli marzysz o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu – lepiej nie mogłeś trafić! W klinice Stomatologia Klusek wykonujemy natychmiastowe wybielanie zębów – efekt już po 30 minutach zabiegu. Jest to jednowizytowe spotkanie, które w profesjonalny sposób zapewni Ci doskonałe efekty.

Właściwie przeprowadzony zabieg, pod okiem specjalisty, jaki możemy Ci zaproponować gwarantuje bezpieczny i długotrwały efekt.

Nasza oferta:

  • Rozjaśnienie zębów ze względów estetycznych,
  • Usuwanie przebarwień,
  • Wybielanie poprzez laser,
  • Zastosowanie licówek.

Zapraszamy na najskuteczniejsze wybielanie zębów w Będzinie! Wybielanie zębów dostępne jest dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych.

Wybielanie zębów - dlaczego warto

Piękny uśmiech to z pewnością ogromny atut dla wyglądu codziennego człowieka. Pozbycie się żółtego uzębienia z pewnością poprawi komfort życia i samopoczucie. Białe zęby z pewnością ten uśmiech udoskonalają. W końcu na piękny uśmiech głównie składają się równe i białe zęby. Stomatologia estetyczna od wielu lat zajmuje się wybielaniem zębów, a co za tym idzie upiększaniem uzębienia ludzi. Jeśli komuś zależy na szybkim efekcie, mamy dla niego dobrą wiadomość - wybielanie zębów to proces, którego efekty widać praktycznie od razu po zabiegu. Widoczna zmiana jest możliwa już po 30 minutach.

Na czym polega wybielanie zębów

Usługi wybielania zębów to nieskomplikowany proces, wykonywany przez stomatologa. Rozpoczyna się go od wywiadu, czyli sprawdzenia, czy wybielenie jest możliwe oraz wskazane. Może się ono okazać niezbyt dobrą decyzją w wypadku próchnicy zębów, choroby przyzębia, paradontozy, nadwrażliwości zębów, odsłoniętych korzeni zębowych, ciąży, karmienia piersią, alergii na środki do wybielania, stanu zapalnego w jamie ustnej, chorego dziąsła, niektórych leków, zabiegów chirurgicznych wykonanych w ostatnim czasie, noszenia aparatu oraz osłabienia układu odpornościowego organizmu.

Jeśli pacjent kwalifikuje się na wybielanie zębów, można przystąpić do następnego kroku, czyli higienizacji. Polega to na usuwaniu osadu i kamienia z powierzchni zębów. Następnie można przystąpić do właściwego zabiegu wybielania. Jedna z głównych metod polega na nałożeniu nakładki z preparatu na zęby (tak zwane wybielanie nakładkowe), a później wspomaganie jej działania z pomocą światła lampy naświetlającej, czyli wybielanie zębów lampą. Metoda ta jest rozwiązaniem w pełni kompleksowym i bezpiecznym.

Następnie osoba z wybielonymi zębami ma za zadanie utrzymać efekt wybielenia. Dzieje się to głównie poprzez korzystanie ze specjalnej pasty wybielającej, ale równie ważne jest unikanie niektórych napojów i potraw, jak chociażby kawy, która znana jest z tego, że pozostawia osad na zębach. Nie każdy stomatolog NFZ Będzin wykonuje zabiegi wybielania, dlatego warto sprawdzić naszą ofertę.

Zadzwoń i umów wizytę!

  • Gabinet na Zwycięstwa 30  (32) 761-12-26
  • Gabinet na Grunwaldzka 4 (32) 763-30-08

Wybielanie zębów - ważne informacje

Efekt wybielania zębów utrzymywać może się trwale nawet 3 lata, ale czas ten jest uwarunkowany tym, jak przez ten czas o te zęby dbamy, czyli jak stosujemy się do zaleceń dentysty. Po 3 latach można poprawiać, a nawet przywrócić odpowiedni efekt wybielania, jednak wymagana jest konsultacja z dentystą, który zdecyduje, czy zabieg ten jest możliwy do wykonania.

Ważnym aspektem jest też to, że przed wybieleniem należy wyleczyć zęby oraz wypełnić każdy ubytek, by osiągnąć lepszy efekt. Jeśli potrzebne są zabiegi protetyczne, najlepiej będzie je wykonać wcześniej, czyli na przykład nałożyć korony lub podjąć się kompleksowego leczenia. Istotne jest też to, że przez pierwsze kilka godzin po wybieleniu nic nie jeść, pić jedynie czystą wodę i nie żuć gumy.

Gabinetowe wybielanie zębów Będzin - podsumowanie

Wybielać można zarówno zęby jak i implanty nałożone przez protetyka. Zapraszamy na wizytę w naszej placówce, gdzie wykonamy dla Ciebie zabieg wybielania Twojego uzębienia. Nasz gabinet stomatologiczny Będzin ma do zaoferowania usługi profesjonalistów, których efekty pracy z pewnością Cię zadowolą. Sprawdź co przedstawia nasza oferta stomatologiczna, umów się na wizytę i dowiedz się więcej. Zobacz też piaskowanie Będzin, korony Będzin, dostępna jest też endodoncja Będzin. Jeśli interesuje Cię ortodonta Będzin, zachęcamy do umówienia się na wizytę.

Zapraszamy na najskuteczniejsze wybielanie zębów w Będzinie!