Stomatolog Będzin

Stomatologia Klusek  –  nowoczesny gabinet stomatologiczny, który wychodzi naprzeciw Twoim najwyższym oczekiwaniom. W trosce o zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach. Wszystkie zabiegi dentystyczne wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm. Dla Państwa komfortu stworzyliśmy także możliwość wykonywania w naszych gabinetach zdjęć rentgenowskich. 

Gabinety Stomatologii Klusek usytuowane są w dwóch miejscach w Będzinie. Jeden z Gabinetów stomatologicznych znajduje się na pierwszym piętrze Przychodni NZOZ Centrum Medyczne „Syberka w Będzinie. Jeden z gabinetów mieści się przy ulicy Zwycięstwa 30 , drugi gabinet dentystyczny usytuowany jest na na ul. Grunwaldzkiej 4 w Będzinie. Położenie to sprawia, że łatwo mogą się do nas dostać osoby niezmotoryzowane, gdyż duża ilość połączeń, zarówno tramwajowych i autobusowych, sprawia, że dojazd jest dobry. Osoby poruszające się własnym samochodem mogą skorzystać z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. 

 Stomatologia Klusek to wyjątkowe miejsce, na które składają się miły i zawsze pomocny personel, wykwalifikowana kadra lekarzy, profesjonalny sprzęt oraz przyjazne wnętrza.

Dla Państwa komfortu nasze gabinety wyposażone są w klimatyzację

W obu naszych gabinetach stomatologicznych możecie Państwo korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Usługi w Stomatologia Klusek realizowane są przez doświadczonych, kompetentnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów, przy udziale wysoko wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny.

Szczególną uwagę przywiązuje się do indywidualnego i profesjonalnego podejścia do każdego Pacjenta jak również do wysokiej jakości świadczonych usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. 

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego szczególnie rygorystycznie przestrzegamy zasad dotyczących sterylizacji narzędzi.

Stomatologia Klusek oferuje kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci. Nasz wyspecjalizowany personel z zaangażowaniem zajmie się leczeniem osób w każdym wieku, a także przywracaniem utraconego uśmiechu.

Wszystkie zabiegi dentystyczne w Stomatologia Klusek wykonywane są zgodnie z najnowsza wiedzą medyczną oraz za pomocą najnowszych technologii wspomagających stomatologię. Najważniejszym elementem jest wykwalifikowana kadra lekarzy oraz asystentek stomatologicznych na bieżąco pogłębiających swoją wiedzę oraz umiejętności. 

Działy stomatologii, którymi się zajmujemy: 

 • Stomatologia estetyczna
 • Protetyka
 • Endodoncja
 • Stomatologia zachowawcza
 • Chirurgia
 • Diagnostyka radiologiczna
 • Profilaktyka

Zespół stomatologów pracujących w naszej klinice to osoby, które dokształcają się nieustannie i gwarantują leczenie na najwyższym poziomie.

Umiejętności naszych Lekarzy pozwalają na zaproponowanie najlepszego rozwiązania i zaplanowania leczenia w sposób bezpieczny i w pełni przewidywalny. Lekarz wspólnie z Pacjentem omawia wszystkie aspekty leczenia. 

Zadowolenie pacjentów

W naszym gabinecie dbamy o to, by Państwa wizyty odbywały się w przyjemnej atmosferze. Pozwala to na zminimalizowanie stresu, często towarzyszącego wizytom u dentysty. 

Szeroki wachlarz usług stomatologicznych

W Stomatologia Klusek dbamy o to, aby zęby naszych pacjentów były nie tylko zdrowe, lecz także by wyglądały estetycznie. W tym celu oferujemy estetyczne odbudowy zębów, a także rozwiązania protetyczne, takie jak licówki oraz mosty i korony protetyczne. Pacjenci mogą skorzystać także z wybielania zębów czy odbudowy zębów złamanych

Mając na uwadze przede wszystkim komfort naszych pacjentów, postaraliśmy się o dodatkowe udogodnienia:

 • indywidualne podejście do pacjenta,
 • konsultacje bazujące na doświadczeniu lekarzy wielu specjalizacji,
 • wyposażenie kliniki  w sprzęt na najwyższym poziomie,
 • elastyczne godziny pracy kliniki
 • budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych
 • bezprzewodowy dostęp do internetu
 • klimatyzowane pomieszczenia
 • parking 

W trosce o zdrowy uśmiech Twojej rodziny!

Dentysta Będzin

Niezmiennie, staramy się otoczyć naszych pacjentów jak najlepszą opieką, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję jakości wykonanych usług.

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w naszej klinice była nie tylko profesjonalna, lecz również przyjazna. 

Pragniemy, aby pacjent z pełnym zaufaniem i spokojem oddał się w nasze fachowe, a jednocześnie życzliwe ręce. Komfort pacjenta to dla nas priorytet, dlatego zależy nam na tym, aby wizyta w naszej klinice stała się obowiązkiem, który pacjent wypełnia z uśmiechem na ustach.

Mamy nadzieję że w naszej klinice poczują się Państwo komfortowo dzięki profesjonalnym usługom , jak również przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy,

Natalia i Marcin Klusek.