Piaskowanie w Będzinie i usuwanie kamienia nazębnego

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu, który doda nam pewności siebie i poprawi nasz wygląd. Niestety kawa, herbata, czerwone wino i papierosy znacząco odbarwiają płytkę nazębną, powodując brzydkie plamy na naszym uśmiechu. Wiele osób zmaga się również z nadmiernym odkładaniem się osadu, co skutkuje powstawaniem kamienia nazębnego i może powodować wiele chorób jamy ustnej. Wszystkim pacjentom, w przypadku których szczotkowanie, nitkowanie i używanie wybielających past do zębów nie przynosi oczekiwanego efektu, klinika Klusek Będzin może zaproponować zabieg piaskowania.

Kto powinien zdecydować się na piaskowanie?

Piaskowanie Będzin jest mało inwazyjnym zabiegiem, który pozwala przywrócić zębom naturalny, zdrowy stan. Zanim umówimy się na wizytę z piaskowaniem, warto skonsultować się ze stomatologiem, aby upewnić się, że jest to procedura odpowiednia dla naszych zębów. Z zabiegu piaskowania powinni skorzystać pacjenci, u których często odkłada się kamień i osad na zębach oraz występują przebarwienia. Szczególną grupą pacjentów, którym zaleca się usuwanie kamienia Będzin, są osoby palące, pijące kawę i pacjenci z aparatami ortodontycznymi, u których powstają przebarwienia i mineralizuje się płytka nazębna, powodując osadzanie się kamienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Zadzwoń i umów wizytę!

  • Gabinet na Zwycięstwa 30  (32) 761-12-26
  • Gabinet na Grunwaldzka 4 (32) 763-30-08

Efekty piaskowania zębów

Zabieg piaskowania jest bezbolesny i nieinwazyjny, a dzięki jego wykonywaniu znacząco poprawia się estetyka uśmiechu. Piaskowanie usuwa przebarwienia i osad, przywracając naturalną biel zębów, bez uszkodzenia szkliwa. Dzięki niezwykle małym drobinkom piasku, zabieg ten pozawala na oczyszczenie z osadu i kamienia nawet trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej, a także szczelin między zębami czy okolic aparatów retencyjnych. Oprócz przywrócenia bieli, dzięki wygładzeniu powierzchni piaskowanie daje również efekt lśniących zębów, co przyczynia się do poprawy wyglądu każdego uśmiechu. Sprawdź ofertę, którą przygotował stomatolog Będzin i umów się także na profesjonalne wybielanie zębów Będzin lub leczenie kanałowe Będzin.

Skaling czy piaskowanie - co wybrać?

Skaling Będzin to rozwiązanie na bardziej złożony problem - stosuje się go w przypadku powstania dużych i twardych złogów kamienia nazębnego. Decydując się na zabieg skalingu, warto umówić wizytę również na piaskowanie. Dzięki temu uzyskamy wzmocniony efekt oczyszczonych zębów, pozbawionych kamienia, osadu i przebarwień, a jednocześnie zabezpieczonych przed powstawaniem i osadzaniem się kamienia. Co najważniejsze, skaling to nie tylko kwestie estetyczne - dzięki temu zabiegowi zapobiegamy powstawaniu poważnych chorób miazgi zębowej i dziąseł, a nawet utracie zębów i nie będą Ci potrzebne implanty zębowe Będzin.

Higienizacja zębów w gabinecie Stomatologia Klusek Będzin

Zapraszamy do naszych gabinetów na kompleksowe usługi higienizacji zębów. W naszej placówce dostępne są atrakcyjne pakiety w przystępnej cenie, dzięki którym zadbasz o higienę jamy ustnej. Sprawdź wyjątkowe zestawy usług, dzięki którym poprawisz swój uśmiech, który stanie się piękniejszy, zostanie mu przywrócona naturalna biel i co najważniejsze, zadbasz o jego zdrowie i higienę na dłuższy czas! Sprawdź także ofertę w kategorii Będzin ortodonta. Warto też pamiętać, że nasz gabinet jest prywatny, więc stomatolog Będzin NFZ nie jest częścią naszej oferty.