Stomatolog Będzin NFZ

Nasze gabinety stomatologiczne nie mają podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia i nie umożliwiają naszym klientom wykonania zabiegów medycznych refundowanych przez NFZ. Zachęcamy jednak do kontaktu – chociaż nowoczesne metody i materiały z jakich korzystamy nie są refundowane, to leczenie o najwyższym standardzie jest naszym priorytetem, dlatego zrezygnowaliśmy z usług w ramach NFZ, na rzecz leczenia zgodnego z najnowszymi trendami.

Jeśli szukasz doświadczonego Stomatologa w Będzinie gabinety dentystyczne Klusek zapewnią najwyższy poziom opieki popartej dużym doświadczeniem naszych lekarzy stomatologów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach zapewniających dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy oraz nowatorskich metod.

Jeśli interesuje Cię lekarz dentysta NFZ Będzin, umów z nami wizytę dzwoniąc na jeden z numerów podanych na stronie i dowiedz się dlaczego warto skorzystać z wizyty nierefundowanej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Zadzwoń i umów wizytę!

  • Gabinet na Zwycięstwa 30  (32) 761-12-26
  • Gabinet na Grunwaldzka 4 (32) 763-30-08

Dentysta Będzin - dlaczego wizyta nie jest refundowana w ramach NFZ?

Wielu pacjentów szuka usług takich jak dentysta Będzin NFZ lub stomatolog na NFZ Będzin, pytając o nie w naszych gabinetach. Jednak w naszej placówce z konkretnych powodów zdecydowaliśmy się nie podpisywać umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Chcemy, aby stomatolog w mieście Będzin odznaczał się najwyższą jakością oferowanych usług i zamierzamy oferować naszym pacjentom wyłącznie najlepsze materiały i rozwiązania, jak np. implanty, wypełnienia czy protetykę.

Kolejnym istotnym aspektem, dla którego stomatolog NFZ Będzin nie jest dostępny w naszym gabinecie, jest kwestia terminów. Doskonale wiemy, że termin do dentysty potrafi być odległy, jednak w wielu przypadkach pacjent nie może i nie powinien czekać na liście do specjalisty, by wyleczyć chory ząb lub pozbyć się bólu. Każda choroba przyzębia wymaga natychmiastowego leczenia, dlatego w ośrodku stomatologia Klusek przyjmujemy naszych pacjentów jak najszybciej, czym zdecydowanie wyróżniamy się wśród publicznych przychodni w województwie śląskim z długim czasem oczekiwania na wizytę. Dbamy o to, aby w naszej miejscowości pacjenci mieli zapewnione usługi dentystyczne i protetyczne na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest wysoka jakość wykonywanych usług i satysfakcja pacjentów.

W specjalizacji stomatologa chodzi o to, żeby móc skutecznie pomóc pacjentowi z problemem dentystycznym. Dlatego też w naszych gabinetach oferujemy specjalistyczne usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, korzystając z trwałych i nowoczesnych materiałów oraz najnowszych technologii. Chirurg stomatolog Będzin NFZ nie jest dostępny w naszych gabinetach, ponieważ uważamy, że chirurgia stomatologiczna, jak i każda inna dziedzina stomatologii, nie powinna być kwestią kompromisów. Jeśli nie wiesz, czy zdecydować się na specjalistę na NFZ lub prywatnie, warto pamiętać o tym, że w przypadku prywatnych praktyk dobro i zdrowie pacjentów jest kluczowe, co wymaga użycia materiałów i sprzętu, który często niestety nie jest refundowany. Dlatego też decydując się na usługi specjalisty takiego jak Będzin ortodonta lub Będzin stomatolog, trzeba mądrze wybrać, czy zapisać się do prywatnego gabinetu, czy na NFZ.

Stomatolog na NFZ Będzin nie jest dostępny w naszym gabinecie, ponieważ skupiamy się na zapewnieniu usług najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie. Gwarantujemy pacjentom, że o ich piękny uśmiech zadbają profesjonaliści. Zdrowe zęby i uśmiech to wizytówka człowieka, dlatego zatrudniamy specjalistów, którym mogą Państwo zaufać. Z gabinetu stomatologii i protetyki Klusek wyjdą Państwo zadowoleni z przeprowadzonych zabiegów. Warto sprawdzić nasza ofertę, gdzie znajdują się takie zabiegi jak usuwanie kamienia Będzin, wybielanie zębów Będzin oraz oferowana jest endodoncja Będzin i protezy Będzin.